Hakkımızda

Netrevart, lider işletmeler, kamu kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet veren ulusötesi hedefleri olan, bilişim odaklı bir yönetim danışmanlığı firmasıdır.

İş arkadaşlarımızı yeni yetenekler ve araçlar yaratmaları ve denemeleri için teşvik ediyoruz ve firmamızın kaynaklarını bu çabalara yatırım yapmaktayız. Müşterilerle yaptığımız işler her zaman derin uzmanlığının ve kapsamlı işlevsel yeteneklerin kesişimin de olmuştur. Her uygulama alanına getirdiğimiz yeni yetenekler, araçlar, çözümler ve kültür ile daha da güçlenmiştir. Bugün firmamızla eğitimden, ar-ge ye, duyarlı toplum hizmetlerinden, tüm yurdu kapsayan anket, odak grubu vb saha çalışmalarına, yönetim danışmanlığından, bilimsel dergi sekreteryasına, veri madenciliği/etki analizleri /pazarlama stratejileri vb. pek çok nitelikli alanda hizmetler sunmaktayız. Netrevart, ülkemizin kalkınmasını şirket karından önce tutan bir Anadolu firmasıdır.

Yılların Deneyimi

İşletmemiz, müşterilerin performanslarında kalıcı iyileştirmeler yapmasına ve en önemli hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için 2010 yılından günümüze proje bazlı çözümler sunmaktadır. Birlikte çalıştığımız insanların kalitesi, müşterilerimize hizmet etme kabiliyetimizin temel taşıdır. Bu nedenle, olağanüstü insanları tanımlamak, yeteneklerini geliştirmek ve büyümelerini lider olarak destekleyen bir ortam yaratmak için tüm gayretini gösteren Netrevart, Sanayi Bakanlığı desteği ile 2010 yılında yılında Pamukkale Üniversitesi TEKNOKENT bünyesinde kurulmuştur. 2013 yılında yönetim kademesindeki kan değişimi ile sadece bilişim teknolojileri alanında değil aynı zamanda proje yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanında da hizmetler vermeye başlamıştır. 2013 yılından beri süregelen bu yeni yönetim anlayışı ile müşterilerimize sürekli hizmet etmek için yeni ve daha iyi yollar aramakta ve gelecekteki ihtiyaçlarını öngörmeyi amaçlıyoruz.

Takım Arkadaşlarımız

Ahmet Kocatepe

Genel Müdür

Mete Okan Erdoğan

Danışman

Tuğçe Aksoy

Akademik Dergi Editörü

Hamza Kocatepe

İş Geliştirme Uzmanı

Serhan Çalhan

Danışman